Aktualności

Aktualności


01.09.2020r.
BACK TO SCHOOL!!!
Szanowni Państwo właśnie rozpoczęliśmy nabór we wszystkich naszych placówkach. Nabór potrwa do 25 września. Zajęcia stacjonarne oraz zajęcia online w wybranych grupach rozpoczynamy od 01.10.2020. O terminach zajęć będziemy Państwa informować telefonicznie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

30.03.2020r.
Z DNIEM 01.04.2020 ROKU WE WSZYSTKICH GRUPACH RUSZAJĄ LEKCJE ON-LINE!!!
Terminy zajęć będą indywidualnie ustalane przez lektora prowadzącego każdą grupę. Zajęcia, które się nie odbyły od połowy marca będą systematycznie odrabiane. Bardzo się cieszymy, że jesteście Państwo z nami i w dalszym ciągu możemy uczyć Wasze dzieci. Jednocześnie informujemy, że wraz z ustąpieniem epidemii koronawirusa i powrotem dzieci do szkół wracamy do zajęć stacjonarnych.
12.03.2020r.
ZAWIESZENIE ZAJĘĆ ZE WZGLĘDU NA WPROWADZENIE STANU EPIDEMII W NASZYM KRAJU!
Drodzy Rodzice informujemy, że zgodnie z decyzją Rządu dotyczącą zamknięcia publicznych i niepublicznych placówek oświatowych, w dniach 12 marca – 10 kwietnia nie będą prowadzone zajęcia stacjonarne we wszystkich placówkach Action School. Jednocześnie pragniemy Państwa zapewnić, że wszystkie godziny, które się w tym czasie nie odbędą zostaną odrobione. Prosimy o systematyczne sprawdzanie wiadomości na stronie internetowej naszej szkoły. Będziemy zamieszczać informacje dotyczące pracy szkoły w sytuacji gdy ulegną one zmianie. Poniżej zamieszczamy link do strony Ministerstwa Edukacji Narodowej, na której opublikowana została decyzja.
https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
14.10.2019r.
W Dniu Nauczyciela nie prowadzimy zajęć językowych we wszystkich szkołach.

27.09.2019r.
Szanowni Państwo informujemy, że nasze zajęcia we wszystkich placówkach startują tradycyjnie od 07.10.2019 roku.

O dokładnych terminach lekcji w każdej ze szkół będziemy Państwa na bieżąco informować telefonicznie lub sms. Jednocześnie zapraszamy do stałego kontaktu z nami w celu poznania najświeższych informacji dotyczących prowadzonych lekcji.

WAŻNE:

Materiały dydaktyczne NGL uczniowie otrzymują z reguły na drugich lub trzecich zajęciach.


 

Masz pytania? Napisz!


Nie zwlekaj ani chwili dłużej, napisz wiadomość i zapisz się do szkoły!